Skip to Content

Banning adviseerde de oprichters van SaaS platform T:MEBLOCKR bij de verkoop en levering van hun meerderheidsbelang aan Écart Invest

Cliënten: TIMEBLOCKR en Écart Advocaten: mr. J.W.M. (Jan Willem) Reesink, mr. P.M. (Peter) Kruit Transactiedatum: 22/01/2025

Banning Advocaten feliciteert T:MEBLOCKR en Écart met de succesvolle verwerving door Écart van een meerderheidsbelang in T:MEBLOCKR, de marktleider op het gebied van competentie-gestuurde afsprakensoftware voor zowel retailers als de overheid. Het T:MEBLOCKR-platform draait al bij meer dan 3500 branche offices en heeft jaarlijks meer dan 5 miljoen gebruikers. Écart versterkt haar positie in de SaaS-markt met de verwerving van het meerderheidsbelang in T:MEBLOCKR.

Wij wensen alle betrokkenen veel succes bij de verdere samenwerking! 

De deal werd namens de oprichters van T:MEBLOCKR begeleid door Jan Willem Reesink en Peter Kruit. 

Persberichten
TIMEBLOCKR    
Écart

Wilt u ook uw onderneming verkopen of krijgt u een investeerder aan boord? Neem dan voor meer informatie vrijblijvend contact op met Jan Willem Reesink.